טכנולוגיות חדשות

בשנים האחרונות נכנסו לתמונה טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך הכוללות מערכות ניווט, רובוטים ומשתלים חדשים ומתקדמים יותר.

החלפת מפרק הברך

ברך יציבה ומאוזנת שמתקבלת בעזרת סיוע רובוטי נותנת חיים ארוכים יותר למשתלים ומאפשרת למטופל להנות שנים רבות מהניתוח.
המערכת הרובוטית מאפשרת להתאים באופן אישי את המשתל לכל מטופל.
המערכת מתחשבת באנטומיה הייחודית של כל אחד, בצורת הליכה שלו ובמתח הרצועות שמשתנה מאדם לאדם.

מערכת רובוטית ROBOTIC ASSISTANT SYSTEM

מערכת בסיוע רובוטי המשמשת מנתחים לתכנון מדויק ולביצוע החלפת ברך. הדרכה ממוחשבת מאפשרת למנתח למדוד ולעקוב אחר אנטומיית הברך ולתכנן את מיקום השתל כך שיתאים בצורה הטובה ביותר למטופל הספציפי. התוכנית מותאמת אישית להשבת איזון תקין של רקמות רכות וליישור הרגליים, שני גורמים קריטיים לתוצאות החלפת הברך. הכלים הרובוטיים עם הנחיית מחשב כדי להבטיח שההליך מתבצע בדיוק לתכנון. 
במהלך הניתוח מערכת הרובוטית בונה מודל תלת ממד ( D3 ) וירטואלי של הברך. זה מאפשר לתכנן ולבצע במדויק ניתוח מותאם אישית הספציפי לציר המכני של הגוף. בעזרת המודל הוירטואלי שנעשה, המנתח משתמש בזרוע רובוטי כדי להבטיח שהתוכנית מתבצעת בדיוק רובוטי כדי להבטיח כי הברך החדשה שלך מיושרת היטב.

מערכת ניווט לאיזון הברך

איזון זה הכול. אחד הגורמים החשובים ביותר להחלפת ברך מוצלחת הוא להבטיח כי לרצועות ולרקמות הרכות האחרות יש מתחים שווים משני צידי הברך. אם הרצועות מתוחות יותר מצד אחד, הן עלולות לגרום לכאב ואף להפחית את משך זמן ההשתלה. מערכת ניווט עוזרת למנתח להעריך ולאזן את הברך, היא נועדה להפחית את הצורך בפעולות נוספות ברצועות שלך. 

שיטה קימנמטית להחלפת ברך

יישור קינמטי היא שיטה מותאמת אישית של מיקום החלפת ברך במטרה להחזיר את קווי המפרק המקומיים, לפני דלקת מפרקים וצירים סיבוביים של ברך המטופלים. בעת ביצוע החלפת ברך, מנתח בוחר היכן למקם כל רכיב על העצם. 

החלפת מפרק הירך

התאמה אישית של החלפת מפרק הירך

טכנולוגיה חדשנית לשימוש בהליכי החלפת מפרק הירך. תוך שימוש בסימולציה פונקציונלית לפני הניתוח בשילוב עם מערכת מיקום במהלך הניתוח מסייע למנתח לייעל את מיקום הרכיבים. 
הליכה משתנה בין אדם ואדם, לכן בהחלפת הירך חייבים לקחת זאת בחשבון. בעוד שניתוח מסורתית של מפרק הירך מעריכה את צרכי המטופלים באמצעות צילומי רנטגן דו ממדיים סטנדרטיים, טכנולוגיית זאת משתמשת בסדרה של הדמיה פונקציונלית כדי להבין את הקשר הספציפי לחולה בין עצם הירך, האגן ועמוד השדרה.
תהליך ההדמיה מסייע בזיהוי תנועה ייחודית בירכיים עיוות של עמוד שדרה של המטופל. הערכת תנועה זו באמצעות סדרת צילומים מאפשרת למנתח לתכנן את מיקום השתלים על פי אופן תנועת הירכיים שלך.

הבנת התוצאות: 
דוח מספק למנתח מידע מפורט על האופן שבו עמדת השתלים שלך עשוי להשפיע על התוצאה. המנתח ישתמש במידע זה כדי לתמוך בהחלטותיהם לטיפולך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​